LSI takim me maturantët e Tiranës për maturën shtetërore

0
1143

Lëvizja Socialiste për Integrim po organizon një takim me maturantët e Tiranës me temë ‘Maturën shtetërore’.

Takimi zhvillohet për t’u njohur më afër me problematikat e tyre lidhur me çështjen e vijimit të studimeve të tyre në arsimin e lartë.

Në këtë bashkëbisedim me gjimnazistë janë të pranishëm janë deputetë dhe vetë kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, ku në fokus është matura shtetërore dhe problematikat e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here