Sunday, May 19, 2024
Home Aktualitet Presidenti i PPE, Daul uron Majlinda Bregun

Presidenti i PPE, Daul uron Majlinda Bregun

0
4028

Presidenti i Partive Popullore Evropiane, Joseph Daul, ka uruar përmes një letre  ish-Ministren Majlinda Bregu për zgjedhjen si sekretare e Përgjithshme e Keshillit të Bashkëpunimit Rajonal.

Ky fakt është bërë publik nga Bregu me anë të një postimi në fb ku shruan se është mirënjohëse per mbeshtetjen e vazhdueshme te EPP dhe shpreseplote per bashkepunimin e metejshem.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here