Deputeti socialist Ndreu: “PD ka marrë për poshtë”

0
556

Pas fjalës së ish-kryeministrit Sali Berisha, ku ky i fundit tha se deputeti Selami nuk duhet të ishte fishkëllyer nga salla, ka ardhur edhe reagimi i deputetit socialist, Pjerin Ndreu.

 Me anë të një postimi, Ndreu ka thënë se PD ka marrë për poshtë, ndërsa ka shtuar se pjellat e Sali Berishës nuk kanë si dalin kundër.

Saliu qe mbante sejmen ne dere te tualetit dhe godiste ke kundershtonte ne forume te PD na qenka merzit se u fershelly Selami ! Partia jote ka marre rrokopjerdhjen se Luli eshte kopje e keqe e jotja ! Mundohet i ziu, por as ne negativitet nuk te arrin dot. Mos u “merzit” Sal se jane pjellat e tua te shemtuara dhe skane si dalin ndryshe”, ka shkuar Ndreu.

Eduard Selami u fishëllye sot nga të pranishmit në sallën ku po organizohej Kuvendi i PD, teksa dputeti demokrat tregoi hapur kundërshtinë e tij ndaj ndryshimeve të reja në parti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here