Revolucioni i Range Rover, dizenjon modelin 6×6 ‘Superyacht Land Tender’

0
614

Marka e njohur e fuoristradave, Range Rover pritet të sjellë një revolucion, përsa i përket makinave të së ardhmes ,me modelin e saj të ri.

 

 

Modeli i ri quhet SLT (Superyacht Land Tender), emër ky i marrë nga krijuesi T.Fotiadis që merret me mjete lundruese, dhe është një version 6×6, pra me 6 goma aktive.

Kjo makinë luksoze do të futet mes jahteve dhe do të shërbejë që pasanikët të udhëtojnë më rehat në vendin ku kanë “parkuar” jahtin.

range1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here