Përfundon Vetingu për prokuroren Memçaj, KPK: Rezulton e pastër, justifikon pasurinë…

0
623

Ka përfunduar seanca dëgjimore e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit për prokuroren e Apelit Tiranë Fatjona Memçaj. KPK ka caktuar që vendimin ta shpallë më datë 3 maj 2018.

Sipas KPK, Memçaj ka rezultuar e pastër dhe me burime pasurie të justifikuara sipas trupës që zhvilloi seancën, drejtuar nga Alma Faskaj, Roland Ilia dhe Firdes Shuli.

Memçaj ka kërkuar të rikonfirmohet në detyrë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here