Pranga 30 vjeçares greke, kapet në Igumenicë me 27 kg hashash shqiptar

0
549

Kapet 27.3 kilograme kanabis në Igumenicë. Në prangat e policisë greke ka rënë një femer 30 vjeçare e cila e kishte futur drogen në një valixhe dhe po drejtonte atomjetin në të cilin u kap droga.

Policia ka sekuestruar edhe rreth 3000 euro dhe nje aparat celular. Automjtei vinte nga zona e kufirt te gjelbere me Shqipërinë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here