Arrestohen dy persona per vjedhje ne Shkoder

0
710

Dy përsona janë arrestuar nga policia e Shkodrës për vepren penale të “vjedhjes”. Dy të ndaluarit janë banues në fshatin Golem Njësia Administrative Rrethina.

NJOFTIMI I POLICISE:

Komisariati i Policisë Shkodër
Në vijim të informacionit, që bënë fjalë për veprën penale “Vjedhja”, më datë 01.05.2018, u ndaluan shtetasit A.N dhe N.SH, vjeç 25 e 36, banues fshatin Golem. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës Shkallës Parë Shkodër. Neni 134/2  i Kodit Penal.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here