Kokainë në Spanjë, i arrestuari Dritan Gradica, djali i një ish-gjykatësi

0
580

Dritan Gradicë, një prej personave të arrestuar me 1 ton kokainë në Spanjë është djali i ish-gjykatësit të Apelit Ushtarak, Shaqir Gradica.

Mësohet se 43-vjeçari Dritan Gradica ka hyrë në Shqipëri në 18 janar 2018 dhe nga sistemi rezulton se ai ka ardhur në Rinas.

Ai ka dalë nga Shqipëria më 26 janar nga pika doganore e Kakavijës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here