Sherr mes Palokes dhe Finos ne Komisionin Hetimor për çështjen Tahiri

0
551

Jo pak debate po zhvillohen në Komisionin Hetimor për çështjen Tahiri, ndërkohë që përplasja më e fundit që ka sjellë mjaft reagime nga na e mazhorancës ka qenë ajo mes Edi Palokës dhe Bashkim Finos.

Fjalën e kryetarit të Komisionit, Paloka ka tentuar ta ndërpresë deputeti socialist Bashkim Fino, ndërsa demokrati ka shpërthyer ndaj tij duke i fikur mikrofonin dhe duke i kujtuar disa herë që ai është kryetari i kësaj mbledhje.

Mos e shtyp më atë (mikrofonin), kryetari këtu jam unë. Kur të mbaroj unë merre fjalën ti. Fjalën e merr kur të them unë se unë jam kryetari”, ka thënë vazhdimisht Paloka, ndërkohë që fjalët e Finos nuk dëgjohen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here