Braçe i revoltuar:”Saimir Tahiri s’ka vrarë e gërvishtur askënd”

0
650

E gjithë vëmendja e kamerave dhe gazetarëve ishte e përqendruar te deklarata e Saimir Tahirit i cili dha dorëheqjen si deputet.

Në morinë e reagimeve, hapur ka dalë me një qendrim të tij edhe deputeti i PS Erion Braçe i cili ka pohuar se Saimir Tahiri nuk ka vrarë e gërvishtur askënd.

“Lulzim Basha vrau katër protestues dhe Berisha s’e dorëzoi te Drejtësia. Saimir Tahiri s’ka vrarë e gërvishtur askënd”, është shprehur Braçe me tone revolte.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here