Kush është biznesmeni shkodran që ra nga kati i pestë i pallatit

0
30611

Personi që shihni në foto është Albin Hiluku, pronar i një pike këmbimi valutor në Shkodër, që humbi jetën pasi ra nga ballkoni i banesës së tij.

57-vjeçari, i martuar dhe me fëmijë, u hodh nga kati i pestë i pallatit në zonën e “Sahatit”.

Bëhet e ditur se viktima gjatë kohë që mori aktin e rëndë, ka qenë i vetëm në banesë, ndërkohë që gruaja ka qenë në punë dhe fëmijët në shkollë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here