Lajmi i fundit: Mbytet nje person ne lumin Kir, dyshohet te jete nje polic

0
1332

Trupi i pajete i nje personi sapo eshte gjetur ne ujrat e Lumit Kir. Kane qene banoret e zones te cilet kane njoftuar policine dhe dyshohet se eshte trupi i nje efektivi te policise me inicialet D.Sh . Mendohet se aksidentalisht ai rene ne lum, duke humbur jeten.

 

Informacione te tjera ne vijim…..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here