Monday, May 20, 2024
Home Kronika Greqi, shqiptari qëllohet 5 herë me armë

Greqi, shqiptari qëllohet 5 herë me armë

0
570

Një shtetas shqiptar është qëlluar me armë në Greqi.

Shqiptari i plagosur, pronar i një berberaneje, është qëlluar 5 herë sipas dëshmitarëve okularë.

Ngjarja ka ndodhur në sheshin Viktoria fare pranë qendrës së Athinës.

Ai është dërguar në spital dhe ka marrë plagë në këmbë.

Identiteti i tij nuk bëhet ende i ditur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here