Reagon Rama pas arrestimit të Arbër Çekaj në Gjermani

0
515

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas arrestimit të Arbër Çekaj në Gjermani. Në një postim në Facebook, kreu i qeverisë shënjestron opozitën, duke thënë se është vulëhumbur dhe pa atdhe.

Rama i referohet edhe largimit të Saimir Tahiri, por edhe arrestimeve të dy personave në Spanjë për trafik kokaine.

Reagimi i Edi Ramës

Ç’është kjo opozitë pikë e vrer pas largimit të ST e arrestimit të kokave të trafikut të kokainës në Gjermani&Spanjë falë bashkëpunimit tonë ndërkombëtar?Sa gjynah më vjen për ata që ende u besojnë këtyre vulëhumburve pa atdhe. Po duan s’duan këta Shqipërinë do ta bëjmë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here