Reagon serish kryeministri pas largimit te Saimir Tahirit…

0
516

Reagon sërish kryeministri Edi Rama pas dorëheqjes së Saimir Tahirit si deputet i Kuvendit dhe operacioneve në Spanjë e Gjermani ku janë arrestuar trafikantët e drogës mes të cilëve biznesmeni Arbri Çekaj, pronari i 613 kg kokainë në Maminas.

“Ç’është kjo opozitë pikë e vrer pas largimit të ST e arrestimit të kokave të trafikut të kokainës në Gjermani&Spanjë falë bashkëpunimit tonë ndërkombëtar?”, shkruan Rama ndërsa shton se i vjen gjynah për ata që i besojnë ende këtyre “vulëhumburve pa atdhe” sic i cilëson ai rivalët e opozitës.

REAGIMI I PLOTË:

Ç’është kjo opozitë pikë e vrer pas largimit të ST e arrestimit të kokave të trafikut të kokainës në Gjermani&Spanjë falë bashkëpunimit tonë ndërkombëtar??Sa gjynah më vjen për ata që ende u besojnë këtyre vulëhumburve pa atdhe?Po duan s’duan këta Shqipërinë do ta bëjmë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here