Deputeti i PD: Drejtësia ra, kryeprokurori Edvinoviç po fakton se s’ka vetting

0
576

Deputeti i PD Klevis Balliu ka reaguar pas shkarkimit të Besim Hajdarmatajt nga kreu i Prokurorisë së Krimeve të Rënda. Ai shkruan se drejtësia ka rënë dhe se Prokurorja e Përgjithshme Arta Marku faktoi sot se është vegël e Edi Ramës.

 

 

STATUSI I BALLIUT
DREJTËSIA RA. Arta Marku faktoj sot se është thjeshtë një vegël e Edi Ramës. Pasi Saimir Tahiri la mandatin e deputetit, ai do të mbrohet nga prokurorët e EDVINOVIÇIT, ndaj dhe ata sot u ndryshuan.
Tashmë Kryeprokurori EDVINOVIÇ po fakton se s’ka VETTING, s’ka drejtësi, s’ka barazi.
Kryeprokurori Rama s’ka kohë të sigurojë mirëqenien e qytetarëve sepse duhet të merret me sigurinë e kryetrafikantit Saimir Tahiri dhe të vetes së tij. SKANDAL

Klevis Balliu

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here