Shkarkimi i Hajdarmataj, Basha deklaratë për mediat në 17:30

0
533

Pas shkarkimit të kreut të Prokurorisë së Krimeve të Rënda, Besim Hajdarmataj, kreu i Partisë Demokratike ka lajmëruar një deklaratë për mediat në orën 17:30.

Ndërkohë nënkryetari i PD-së Paloka e cilësoi këtë lëvizje të Arta Markut si aktin e fundit të kryeministrit Edi Rama për të shpëtuar “kokën” e tij dhe Saimir Tahirit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here