FOTOLAJM/ Pas shumë përpjekjesh Donald Lu takon ish- ministrin Manjanin

0
613

Ambasadori i SHBA-së në Tiranë Donald Lu ka surprizuar ditën e sotme, me një takim që ka zhvilluar në një prej kafeve të njohura në qendër të Tiranës.

Ambasadori Lu ka zhvilluar takimin me ish-ministrin e Drejtësisë në qeverinë e Edi Ramës, Ylli Manjani.

Burimet kanë bërë të ditur se Donald Lu i është lutur disa herë drejtuesve të LSI-së për një kafe me Ylli Manjanin.

Duket qartë që ambasadori i SHBA-së kërkon të zbusë zërin me kritik kundër tij dhe ish-ministrin me kritik, kundër drogës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here