Plagoset me armë zjarri 43 vjeçari në Vau Dejës, policia jep detajet…

0
1185

Vau i Dejës

Informacion Paraprak

Me datë 11.05.2018 rreth orës 12:30 jemi njoftuar se ne Vau i Dejës ka ndodhur një konflikt ku për pasojë ka mbetur i plagosur me armë zjarri shtetasi E. S. 43 vjeç banues Vau i Dejës.

Menjëhere janë nisur forca të shumta policie për të bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Shtetasi E. S. ndodhet ne Spitalin Rajonal Shkoder nën kujdesin e mjekëve.

Gjithashtu grupi hetimor po punon për sqarimin e rrathanave të ngjarjes

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here