Rrebeshe të shkurtra shiu, ja si pritet të jetë moti për ditën e sotme…

0
623

Dita e premtja vijon me kthjellime e vranësira kalimtare; më të shpeshta në juglindje ku priten shira të dobët. Pasditja sjell vranësira të dendura dhe rrebeshe shiu në jug dhe zonat lindore por shira të përkohshëm në qendër dhe veri; mbetet pa shira thuajse gjithë bregdeti.

Temperaturat nuk kanë ndryshuar mëngjesin e sotëm por rritje të lehtë sjell mesdita duke shënuar 27°C; nesër mbeten konstante temperaturat në veri por rritje të lehtë sjell mëngjesi dhe mesdita në qendër – jug.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here