KPK mbyll komunikimin me qytetarët, nuk funksionon formulari i denoncimit

0
637

Ish-Kryeministri Sali Berisha publikoi në rrjetin social denoncimin e një qytetari, i cili nuk mund të denoncojë në KPK një gjyqtar.

“Vetoret famoz, ish-ministri Panda, ndrikulla Rama dhe ish/zvministri Çomo, mbyllin me urdhër të Ramës komunikimin me qytetarët!

Kësaj i thonë transparencë!”, shkruan Berisha.

Denoncimi

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“Pershendetje dr kam tre dite qe dua te bej nje denoncim ne komisionin e pavarur te kualifikimit (sic njihet si VETINGU) per nje gjyqtare dhe te adresa kpk.al plotesova formularin e denoncimit. Po kur shtyp opsionin dergo ai opsion nuk eshte funksional. E kam provuar 3 dite rrjesht prape nuk funksionon, Ne fund te faqes gjeta edhe nje email kontakti por se ka marre kush mundimin te me ktheje pergjigje. I nderuar dr. eshte idiotesi te besosh se rilindasit e Rames vertete duan te krijojne kushte per drejtesi. Respekte dr”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here