Monday, April 15, 2024
Home Aktualitet Balliu: Kapu me drogë dhe rri në shtëpi, po protestove të fusin...

Balliu: Kapu me drogë dhe rri në shtëpi, po protestove të fusin në burg

0
644

Deputeti i PD, Klevis Balliu thotë se ish-ministri Saimir Tahiri pavarësisht se akuzohet për trafik ndërkombëtar droge ndodhet në arrest shtëpie, ndërsa protestuesit në Kukës janë në burg.

Balliu: Loja politike e KUMBARIT RAMA ME USHTARIN E TIJ SAJE QORRI vazhdon.

Ky njeri akuzohet për trafik ndërkombëtar droge ndërsa drejtësia nën urdhrat e Ramës e le në shtëpi.

Kuksianët ndërkohë që protestuan kundër një takse anti kombëtare, për të cilën vetë kumbari drogës kërkoj falje, vazhdojnë të jenë pas hekurave në BURG.

TURP, TURP, TURP

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here