Mbyllet pjesa e parë, Partizani-Vllaznia 1-0.

0
619

 

Ndeshja

PARTIZANI-VLLAZNIA 1-0

Asani 31′

Mbyllet pjesa e parë, Partizani-Vllaznia 1-0. 

44′ Vucaj ndëshkohet me karton të verdhë për ndërhyrje të gabuar ndaj Kalarit.

40′ Vllaznia kërkon të kundërpërgjigjet, duke ndërmar sulme të vazhdueshme, por pa rezultat.

31′ GOOOOOOL Partizani 1-0. Jasir Asani realizon një gol mjaft të bukur. Pas një tepërtimi në qendër, sulmuesi futet nga e majta, dhe gjuan fuqishëm, topi shkon në cepin e portës. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here