Zbulohet përgjimi, vëllai i Fatmir Xhafës: Po na sulmojnë, janë zbërthyer ata në Itali

0
563

 

Salianji: Dje e pyetëm ministrin a e vazhdon Agron Xhafaj trafikun e drogës?

Kanë kaluar 24 orë dhe ai nuk kthen përgjigje dhe ne e dimë sepse ai nuk bën një jetë normale. Ai është një nga bosët më të rëndësishëm të trafikut të drogës në Shqipëri me bazë në trafikun e drogës.

Ne publikojmë sot një material audio që Agron Xhafaj e vazhdon trafikun e drogës. Ju ftojmë të ndiqni materialin:

Pjesë nga audio-përgjimi:

Trafikanti – Erdha për të bërë atë rrugën

Agron Xhafaj – trafikantit: Të jetë hera e fundit, se po na sulmojnë

Agron Xhafaj- trafikantit: Mos më bjer më në qafë se po më sulmojnë vëllain

Agron Xhafaj-trafikantit: Më kanë nxjerrë emrin. Ata plehrat po na sulmojnë shumë.

Agron Xhafaj-trafikantit: Ata në Itali janë zbërthyer komplet

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here