Ish kapiteni i Vllaznise per disa vite me radhe, Ndriçim Shtubina, sot ka dhene nje mesazh te dhimbshem per te gjithe tifozet shkodrane dhe klubin Vllaznia. Sot eshte lojtar i Laçit qe kerkon kupat e europes dhe kete fundjave do te luaje perballe rivalit direkt te Vllaznise, Kamzes, por Shtubina duket se i ka dhene nje lloj garancie ekipit te tij te zemres. Ne nje postim ne facebook ai shkruan se shume njerz kane vdekur ne stadium duke ndjekur Vllaznine dhe e njejta gje ka ndodhur edhe me babain e tij por njerzit vdesin ndersa Vllaznia kurre.

Ai shkruan:

“Ka njerz qe kajn dek tu pa vllaznin ne stadium keshtu ka ndodh me babin tem,njerzit vdesin vllaznia nuk vdes kurr”

LEAVE A REPLY