Rama dhe Xhafaj takim me Presidentin Meta

0
593

Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me presidentin Ilir Meta.

Mësohet se takimi zhvillohet në kuadër të mbledhjes së Këshillit të Sigurisë Kombëtare, i cili është thirrur sot nga kreu i shtetit.

Po ashtu mësohet se në takim merr pjesë edhe kryeprokuroria Arta Marku.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here