Saturday, January 19, 2019

Basha s’lëshon foltoren: Po i bëhet terror policor e mafioz bashkëpunëtorit X

126
0

Çështja e Agron Xhafajt dhe ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafajt u bë objekt debati në seancën e sotme në Kuvend.

Ora 11: 26 Seanca rifilloi pas 10 minutash por Lulzim Basha ndodhej sërish në foltore. Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi i tërhoqi vërejtje për uzurpim foltore dhe sërish mbylli seancën për disa minuta. Ndërkohë Basha vijoi fjalën në foltore kundër Fatmir Xhafajt. Fjala u përcoll live nga facebook.

“Edi Rama e Fatmir Xhafaj nuk keni parë gjë akoma” – tha Basha.

LEAVE A REPLY