Eurovizioni i “hap dyert” Eugent Bushpepës, shtëpia diskografike i bën ofertën e madhe…

0
752

Por mesa duket renditja në vendin e 11-të nuk paska qenë edhe aq pa gjë. Gjatë një interviste për “Top Show”, Bushpepa ka pranuar se i ka ardhur një ofertë për një turne europian nga një kompani diskografike e rëndësishme në Britani.

Sipas këngëtarit, shtëpia diskografike quhet “Stereophonics”, ndërsa ka thënë se tashmë janë në kontakt të plotë me njëri-tjetrin

Kemi marrë kontaktet, kemi shkëmbyer emailet dhe do të punojmë me shpresën që të bëjmë një turne europian”, ka thënë Eugenti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here