Te qeshur, me fytyra gazmore dhe te talentuar. 16 vogelushe ne shkollen e muzikes i kane dhene fund abetares, nje nder diteve me te rendesishme per ta. Ne kete forme ata pershendeten me librin e pare te dijeve.

Per nendrejtoren Lindita Cungu, keta femije jane te shkelqyer ne mesime, ku 13 prej tyre jane ekselente me mesime.

Nxenesit kishin pergatitur interpretime te ndryshme, ku per disa minuta dhuruan shfaqje jo vetem per mesuesit por edhe per prinderit e tyre.

LEAVE A REPLY