Saturday, January 19, 2019

PD mbledh aleatët, pas takimit del para medias

156
0

Kryetari i PD-së Lulzim Basha zhvilloi një takim me aleatët në selinë e PD-së, Petrit Vasilin, Luan Rama, Vangjel Dule,  Nard Ndoka dhe Fatmir Ndoka.

Pritet të dalë në një deklaratë për median.

LEAVE A REPLY