Tifozët e Vllaznisë protestë përpara bashkisë, fyerje drejt kryetares Voltana Ademi…

0
893

Qytetaret shkodrane, ashtu siç kishin paraljmeruar kane dalur ne proteste perpara sheshit te bashkise Shkoder, per te protestuar per situaten ne te cilen ndodhet sot Vllaznia, u rrezikon te bjere nga Kategoria Superiore.

Tifozet kane hedhur fyerje te shumta kundrejt drejtuesve dhe presidentes se KF Vllaznia, kryetares se bashkise Voltana Ademi, ku sipas tyre eshte pergjegjesja kryesore per kete situate, aspak te  justifikueshme per shkodranet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here