Shkodër, shpërthen valvula e impiantit të sigurisë në një pikë karburanti, plagoset punonjësi…

0
790

Shpërthen valvula e sigurisë së impiantit të gazit në një pikë karburanti në afërsi të Stacionit të Trenit në Shkodër duke lënë të plagosur punonjësin e kësaj pike.

Shpërthimi ka ndodhur gjatë mbushjes së një bombule gazi dhe se i lënduari ka marrë plagë në fytyrë.

Ai është transportuar menjëherë për në Spitalin Rajonal të Shkodrës, ndërsa në vendngjarje ndodhen forca policore si dhe zjarrfikës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here