Vera ende larg! Ja çfarë ka rezervuar moti për sot pasdite dhe nesër

0
577

Sot pasdite (e mërkurë, dt.23) dhe nesër (e enjte, dt.24) pritet të ketë reshje mesatare në të gjithë vendin, dhe në shumicën e tyre lokalisht deri intensive. Sipas IGJUEM: Reshjet do të shoqërohen me shtrëngata në të gjitha qarqet.

TEMPERATURAT

Nesër temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

  • Në bregdet: 18 / 24°C
  • Në vendet e ulëta: 16 / 26°C
  • Në vendet malore: 10 / 21 °C

ERA

Sot pasdite dhe nesër era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here