Friday, April 19, 2024
Home Politikë Berisha: Herës tjetër do bllokojmë rrugët, Ramën do ta kapim në çark...

Berisha: Herës tjetër do bllokojmë rrugët, Ramën do ta kapim në çark si miu

0
532

Ish-kryeministri Sali Berisha ka dhënë një prononcim gjatë marshimit. AI ka deklaruar se herës tjetër kryeministrit Rama do t’ia bllokojnë të gjitha rrugët.

Berisha: Zgjidhu vrimën  e mitu në tunelet e Skraparit. Atëherë çfarë do të bëjmë?

Herës tjetër do t’ia zëmë të gjitha rrugët e Shqipërisë dhe do ta kapin në çark. Do kapet në çark si miu që ikën.

Opozita në protestë është.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here