Thursday, April 18, 2024
Home Aktualitet Identifikimi i personave me precedent, policia kontroll autobusëve me protestues

Identifikimi i personave me precedent, policia kontroll autobusëve me protestues

0
572

Protesta e sotme e opozitës ka vënë në lëvizje të gjithë policinë e shtetit. Të gjitha autobusët dhe mjetet që janë nisur nga Lezha po i nënshtrohen një kontrolli të imtësishëm nga policia.

Pika e kontrollit të policisë është ngritur në kufirin mes Shkodrës dhe Lezhës.

Gjithashtu policia verifikon të gjithë personat brenda autobusëve nëse ka apo jo të tillë me precedent penal.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here