Sunday, April 14, 2024
Home Aktualitet Incident në protestën e opozitës, policia shoqëron një grua…

Incident në protestën e opozitës, policia shoqëron një grua…

0
536

Një incident është shënuar pak minuta nga nisja e protestës së opozitës.

Një grua është larguar me forcë nga policia pak para nisjes së protestës së opozitës, pasi ka sharë protestuesit dhe policet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here