Rita Ora përshëndet nga avioni, këngëtarja mbërrin në Tiranë me ndryshime

0
1148

Këngëtarja shqiptare nga Kosova, Rita Ora, është nisur ditën e sotme për në Tiranë direkt nga Londra, teksa në darkë do mbajë koncert në sheshin “Skënderbej”.

 

 

Si duket edhe vetë Rita është e emocionuar për këtë koncert para shqiptarëve, pasi udhëtimin e ka shpërndarë në Instagram.

Rita ka zbarkuar tashmë në Shqipëri dhe vjen me një ndryshim në look, me flokë të kuqe.

Por, gjithashtu këngëtarja me famë botërore ka ndarë me ndjekësit e saj foton e personit që e shoqëron dhe ai është i ati i Ritës.

Pas Shqipërisë, Rita do fluturojë për në Verona.

sggas

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here