LAJMI I FUNDIT: Mbytet nje 20 vjeçar ne ujrat e Kirit

0
2169

Nje 20 vjecar nga Shkodra eshte mbytur para pak minutash ne ujrat e lumit Kir. Kane qene banoret e zones dhe shoket e te riut qe kane njoftuar per mbytjen e tij policine dhe spitalin e Shkodres. Mesohet se shtetasi M.M ka qene duke u lare prane Ures se Mesit dhe nuk ka arritur te dale ne breg. Policia menjehere eshte nisur per ne vendin e ngjarjes ndersa kane nisur hetimet per te zbuluar nese i riu ka patur probleme shendetesore apo mbytja ndodhi per shkaqe te tjera.

…………………………………………………………………………………………………..

Njoftimi i policise se Shkodres:

Shkoder

Informacion Paraprak

Me datë 07.06.2018  në orën 11.40 jemi njoftuar se në fshatin Mes, Shkodër në Lumin Kir është mbytur në ujë shtetasi M. M. 20 vjeç, banues në fshatin Shtoj Ri .

Trupi i pajetë u dërgua ne Morgun e Spitalit Rajonal Shkodër

Po kryhen veprimet proceduriale me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here