Me autobus drejt Greqisë me 3 kg marijuanë në çantë, kapet në kufi 24-vjeçari

0
599

Një 24-vjeçar grek është ndaluar nga policia, pasi gjatë kontrolli i është gjetur një çante me kanabis. Mësohet se i riu, po udhëtonte drejt Greqisë me autobusin e linjës Qafë Botë-Igumenicë.

 

 

Nga kontrolli i ushtruar në autobus, policia greke gjeti në çantën e 24-vjeçarit grek, 3 pako me 3 kg 132 gramë marijuanë.

Sakaq, policia sekuestroi lëndën narkotike dhe vuri në pranga 24-vjeçarin grek.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here