Thursday, June 20, 2024
Home Politikë Basha mbledh grupin dhe aleatët, përcaktohet aksioni opozitar për këtë javë

Basha mbledh grupin dhe aleatët, përcaktohet aksioni opozitar për këtë javë

0
554

Partia Demokratike ka mbledhur paraditen e sotme mbledhjen e grupit parlamentar, në të cilën janë të pranishëm dhe aleatët parlamentarë.

Përcaktimi i aksionit opozitar për këtë javë ka bërë që Basha të përshpejtojë mbledhjen për të hënën e cila në kushte normale zhvillohej një ditë para seancës plenare.

Deputetët opozitarë do të jenë të pranishëm në të gjitha komisionet parlamentare dhe diskutimet do të përqëndrohen në çështjen Xhafaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here