Sunday, June 16, 2024
Home Aktualitet Mesazhi Amerikan për Shqipërinë me rastin e Fiter Bajramit

Mesazhi Amerikan për Shqipërinë me rastin e Fiter Bajramit

0
662

Diplomatë, ambasadorë, krerë të shtetit, politikanë, aktorë dhe qytetarë të thjeshtë përcjellin sot urimin për të gjithë komunitetin mysliman për festën e Fiter Bajramit.

Ambasadori i SHBA-së Donald Lu përcolli këtë urim përmes facebook.

Udhëheqja juaj është e rëndësishme për komunitetet tuaja, por edhe për Shqipërinë, ndërsa përballet me sfida të reja brenda dhe jashtë vendit. Viti i ardhshëm ju sjelltë gëzim, begati dhe paqe!”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here