Monday, June 17, 2024
Home Kronika Çifti i tregtarëve në Milot prindër të dy fëmijëve, ja çfarë tregojnë...

Çifti i tregtarëve në Milot prindër të dy fëmijëve, ja çfarë tregojnë dëshmitarët e vrasjes

0
1665

“Nuk pati debat, dëgjuam katër të shtëna dhe …” Kjo është dëshmia që vjen nga tregtarët për vrasjen që tronditiu mëngjesin e sotëm tregun e Milotit.

Çifti Kujtim dhe Violeta Donaj kishin një dyqan me rroba të përdorura në këtë treg. Sipas dëshmitarëve, bashkëshortët nuk kishin ardhur se bashku këtë mëngjes në treg.

Gruaja kishte ardhur para kurse burri me vone.

“Nuk ka patur debat vetem kemi degjuar te shtena 4 here dhe burri humbi jeten menjehere. I njohim dhe skemi vene re ndonje konflikt mes tyre nuk e di pse mund te kete ndodhur” thonë ata.

35-vjeçarja Violeta Donaj vrau me pistoletë bashkëshortin e saj Kujtimin 42 vjeç.

Çifti Donaj kishin dy fëmijë, një djalë dhe vajzë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here