Gjykata e Kukësit liron 3 kuksianët që protestuan në Rrugën e Kombit

0
622

Gjykata e Kukësit ka liruar nga burgu 3 kuksianët që protestuan kundër tarifës në Rrugën e Kombit.

Janë lënë të lirë Xhevahir Gashi, 39-vjeçari Elton Cengu dhe Vasil Laçi 31 vjeç.

Ndërkohë 35-vjeçari, Florin Onuzi, është liruar pak javë më parë për arsye shëndetësore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here