Sunday, February 24, 2019

Shëngjin, grabitet një pikë transferimi parash dhe një lokal bastesh sportive

268
0

Dy grabitje kanë ndodhur gjatë natës në Shëngjin.

Persona të paidentifikuar janë grabitur një pikë transferimi parash dhe një lokal bastesh sportive.

Grabitësit kanë hyrë brenda dhe kanë marrë një sasi të konsiderueshme parash.

Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve të vjedhjes.

LEAVE A REPLY