Pas vrasjes se dy te rinjve ne qender te qyteit, drejtori i policisë së shtetit Ardi Veliu ka mberritur  në drejtorinë e policisë së Shkodrës.

Veliu është takuar me drejtorin Vehbi Bushati duke mësuar te tjera detaje për ngjarjen e rëndë të ndodhur mëngjesin e sotëm, ku u ekzekutuan çifti i bashkëshortëve..

Veliu ka qëndruar për disa minuta me drejtuesit më të lartë të policise së Shkodres ku u ka kerkuar atyre angazhim te plote dhe zbardhjen e ngjarjes e denimin e autoreve.

LEAVE A REPLY