Dua Lipa këngëtarja me origjinë shqiptare është  thirrur të  përformoj  në  festivalin që  do mbahet  në Kosovë.

“Sunny Hill Festival” do të sjell shumë emra të muzikës ndërkombëtare si Dua Lipa, DJ e njohur Martin Garrix, si dhe shqiptarin tjetër të famshëm, Action Bronson.

Dhe publiku mezi po pret të shikoj performancën e këngëtares.

 

 

LEAVE A REPLY