Një automjet është përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit në qytetin e Shkodrës .

Me datë 18.09.2018, ora 01.30, jemi njoftuar se në lagje “Vojo Kushi “ ka rënë zjarr në automjetin tip Ford me targë AA 368 RA, i cili është djegur pjesërisht, në pronësi të shtetases A. L. banuese në fshatin Stajke bashkia Vau i Dejës.

Menjëhere është nderhyrë nga shërbimi MNZ, dhe po kryejn veprimet me grup hetimor për gjetjen dhe sqarimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

LEAVE A REPLY