Thursday, April 18, 2024
Home Kronika Jepet masa e sigurisë, lihen në burg 3 anëtarët e grupit “Bajri”

Jepet masa e sigurisë, lihen në burg 3 anëtarët e grupit “Bajri”

0
1730
MASAT PER SHULLAZIN NE GJYKATE- /r/n/r/nSHULLAZI IN COURT -

Gjykata e Krimeve të Rënda vendosi masën e sigurisë “arrest me burg”  për 3 anëtarë të grupit Bajri: Ismet Idrizi Denis Brajovic dhe Klaudio Haxholli.

Këta të tre nuk ishin pjesë 9 personave të  cilët dolën dje para gjykatës për vlerësimin e masës së sigurisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here