“Tërbohet” deti në Vlorë, anulohen të gjitha lundrimet

0
984
sea wave during storm in atlantic ocean

Për shkak të erës së fortë, është anuluar lundrimi detar në Vlorë.

Trageti nuk është nisur për shkak të dallgëve të forta, ndërsa moti parashikohet të jetë i tillë edhe gjatë ditës së nesërme.

Dallgët kanë një forcë prej 7 ballësh në det të hapur dhe 5 ballë në gji.

Anijet e peshkimit janë rikthyer në breg, ndërsa janë pezulluar të gjitha lundrimet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here