Kryemadhi ne Lezhe:I vetmi bashkepunim i yni me qytetaret

0
712

Monika Kryemadhi takim me strukturat e LSI Lezhe,do bashkohemi me te gjitha strukturat per tu pergatitur per zgjedhjet e 2019.

Shqiptaret meritojne nje qeverisje me te mire dhe jo ate te bandave dhe te dhunes.Edi Rama nuk ka nje nga ministrat e tij qe te dali e te flasi per punen qe po bejne.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here